PUBG Mobile

Savaş oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 892.7 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Tencent Mobile Uluslararası Sınırlı
Orijinal savaş royale tarzı oyunlardan biri olan PUBG Mobile; yeni nesil grafikleri ve HD kalitedeki ses deneyimi ile kullanıcılarına sunuluyor.

100 farklı oyuncuya sahip olabileceğiniz PUBG Mobile oyununda, oyuncularınızın hayatta kalması için strateji ve beceri geliştirerek savaşmanız gerekmektedir. 8x8 km'lik bir savaş alanında hayatta kalmak için mücadele edeceğiniz bu oyunda eşsiz grafikler ve gerçekçi ses efektleri sizlere sunuluyor.

Unreal Engine 4 ve mobil cihazlarınızda pürüzsüz bir şekilde oynayabileceğiniz bu oyunda detaylar oluşturabileceğiniz gibi geniş bir haritaya da sahip olabilirsiniz. Savaş stratejilerinizi belirleyebileceğiniz bu haritalar oldukça gerçekçidir. Olağanüstü görsel deneyimleri ile savaşın içerisinde gibi hissedebileceğiniz PUBG Mobile oyununda gerçek savaş alanlarında mücadele edin!

Savaş alanlarında olduğunuzu hissedebilirsiniz!

Balistik ve yörüngelerle ya da ateşli silahlarla savaşabileceğiniz bu oyunda dilediğiniz zaman yakın dövüş silahlarını da kullanabilirsiniz. Düşmanlarınızdan kaçmak veya avınızı takip etmek için de çeşitli araçları kullanabileceğiniz bu oyunda mükemmel dövüş deneyimine de sahip olabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla ekip kurarak da savaşabileceğiniz bu oyunda sesli sohbet özelliği de yer almaktadır. Takım arkadaşlarınızı savaşa davet edebileceğiniz gibi birlikte savaşlara da katılabilirsiniz. Sesli sohbet üzerinden iş birliği de yapabileceğiniz PUBG Mobile oyununda oyuncular için de oldukça adil bir ortam sunulmaktadır.

Güçlü anti-hile mekanizmalarıyla donanmış ve birçok cihaz için optimize edilmiş bu oyunu sizde cihazınıza yükleyerek en iyi savaş deneyiminizi yaşayabilirsiniz.

 

PUBG Mobile indir
DİĞER SÜRÜMLER